استخدام

 فرم استخدام دانلود فایل فرم استخدام

لطفا ابتدا فایل فرم استخدام را دانلود کنید و پس از تکمیل اطلاعات،فرم تکمیل شده را اسکن و به ایمیل job@avicennaclinic.ir ارسال کنید.


قابل توجه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در حوزه بیوتکنولوژی

پژوهشگاه ابن‌سینا در نظر دارد از فارغ‌التحصیلان رشته‌های بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی، بیوشیمی و ایمونوشیمی دارای توانایی در طراحی و اجرای طرح‌های فناورانه در قالب دوره‌های پسا دکتری دعوت به همکاری نماید. متقاضیان واجد شرایط اطلاعات خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند. لازم به ذکر است که برای آن دسته افراد که پروژه‌های خود را با موفقیت به اتمام برسانند امکان جذب عضو به عنوان هیأت علمی در پژوهشگاه میسر خواهد گردید.
تلفن 22432020 - فکس 22432021 - ایمیل research@avicenna.ac.ir


پژوهشگاه ابن‌سینا در نظر دارد از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت بازاریابی و کسب و کار

مدارک (MBA & DBA) در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت سرباز امریه دعوت به همکاری نماید. لازم به ذکر است که متقاضیان دارای تجربه و سوابق کار در حوزه‌های بیوتکنولوژی، علوم آزمایشگاهی و پزشکی در اولویت می‌باشد. لذا متقاضیان واجد شرایط اطلاعات خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
تلفن 22432020 - فکس 22432021 - ایمیل research@avicenna.ac.ir


قابل توجه محققان و فناوران حوزه بیوتکنولوژی

پژوهشگاه ابن‌سینا در نظر دارد از محققان و فناورانی که در زمینه تولید فرآورده‌های بیولوژیک، ایده و یا طرح‌های فناورانه‌ با قابلیت تولیدات محصولات قابل ارائه به بازار را دارند از طریق حمایت و یا مشارکت، دعوت به همکاری نماید. لذا در صورت تمایل با معاونت پژوهش و فناوری پژوهشگاه به آدرس ذیل تماس برقرار نمایید.
تلفن 22432020 - فکس 22432021 - ایمیل research@avicenna.ac.ir


قابل توجه فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و ژنتیک

"قابل توجه فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و ژنتیک" پژوهشگاه ابن سینا در نظر دارد تعدادی نیروی آزمایشگاهی آقا، آشنا به استخراج RNA جهت کار در آزمایشگاه های خود دعوت به همکاری نماید. واجدین شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتتر با شماره22022222 داخلی222 تماس حاصل فرمایند.