• (۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸)
  خدمات رایگان درمان ناباروری در مرکز ابن سینا

  خدمات رایگان درمان ناباروری در مرکز ابن سینا

   مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند

  به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن سینا، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر این پژوهشگاه که از مراکز پیشرفته ارایه کننده همه خدمات درمان ناباروری و سقط مکرر در کشور است همزمان با روز ملی جمعیت از 28 اردیبهشت تا 2 خرداد بخشی از خدمات خود را بصورت رایگان به زوج های نابارور ارایه می کند.


  طبق گزارش های اعلام شده، ایران در معرض خطر منفی شدن رشد جمعیت قرار داد و با توجه به جمعیت حدود 20 درصدی زوج های نابارور در کشور، توجه به این قشر بخشی از نگرانی های مرتبط با کاهش جمعیت را کاهش خواهد داد.


  هزینه های سنگین درمان ناباروری و نداشتن پوشش بیمه ای این خدمت، بسیاری از زوج های نابارور را از فرزندآوری ناامید کرده است و بسیاری از این زوج ها از ادامه درمان منصرف شده اند.


  مرکز درمان ناباروری ابن سینا، در این حرکت از دستگاه های اجرایی مربوطه درخواست می کند که توجهات خود را بر تحقق رؤیای فرزندآوری ،که حق مسلم هر زوجی است ، معطوف داشته و به فرمایش مقام معظم رهبری، جامه عمل بپوشانند.


  این مرکز ضمن تشکر از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به واسطه تأکید ایشان بر لزوم حمایت از مراکز درمان ناباروری، پوشش بیمه ای با ضوابط دقیق و حساب شده را که مانع ضرر و زیان به زوج و صرف وقت و هزینه اضافی برای ایشان شده و جلوی آسیب های روحی و روانی به ایشان را می گیرد، از ضروری ترین توجهات دانسته و در این ارتباط آمادگی ارایه هر گونه خدمات کارشناسی را می دارد.


  زوج های ناباروری که تمایل به دریافت خدمات رایگان دارند می توانند با شماره 23519 داخلی 311 واحد روابط عمومی، تماس بگیرند.


  مرکز درمان ناباروری ابن سینا در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان یخچال، پلاک 97 واقع است.