• (۱ مرداد ۱۳۹۹)
  برگزاری چهارمین جلسه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه‌های جنین‌شناسی توسط پژوهشگاه ابن‌سینا

  برگزاری چهارمین جلسه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه‌های جنین‌شناسی توسط پژوهشگاه ابن‌سینا

  به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، این پژوهشگاه با همکاری موسسه Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، برگزاری مجموعه کارگاه آموزشی کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی در مراکز درمان ناباروری را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین‌شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس آغاز کرده است.

  این مجموعه کارگاه­های آموزشی رایگان ۶ هفته‌ای از ۱۳ تیرماه آغاز شده و تا کنون سه جلسه از آن با موضوعات «فضای آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل»، «تجهیزات در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل» و «محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل» برگزار شده است.

  در جلسه چهارم این کارگاه آموزشی که جمعه، سوم مرداد، ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، موضوع «شرایط محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل» به بحث گذاشته می‌شود.

  علاقه‌مندان، به‌ویژه متخصصان و کارشناسان جنین‌شناسی و همچنین، متخصصان زنان می‌توانند با انجام مراحل ثبت‌نام، در این وبینار‌ها که هر هفته جمعه‌ها ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، شرکت کنند.

    علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این برنامه می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ تماس بگیرند و یا از طریق وب‌سایت پژوهشگاه ابن‌سینا به نشانی avicenna.ac.ir از شرایط ثبت‌نام آگاه شوند.