• (۲۳ مهر ۱۳۹۶)
  شعبه جدید مرکز درمان ناباروری ابن سینا در استان البرز آغاز به کار کرد

  شعبه جدید مرکز درمان ناباروری ابن سینا در استان البرز آغاز به کار کرد

  مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینای جهاد دانشگاهی، یکشنبه 16 مهرماه با افتتاح شعبه جدید خود در استان البرز، پس از حدود چهار ماه طرح آزمایشی، به طور رسمی در شهر کرج آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا پس از حدود چهار ماه طرح آزمایشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان البرز و بیمارستان کمالی کرج، فعالیت درمانی خود را به طور رسمی آغاز کرد.

   به گزارش این روابط عمومی، مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، با هدف ارائه خدمات نوین درمان ناباروری با تعرفۀ دولتی و همچنین کاهش هزینه‌های جانبی مراجعان در سفر به شهر تهران، فعالیت خود را در این استان گسترش داده است تا ضمن توجه به سیاست‌های جدید جمعیتی کشور، بتواند گامی مؤثر در رفاه و تسهیل درمان بیماران نابارور بردارد.

   گفتنی است که این مرکز با ارائۀ خدمات نوین درمان ناباروری و سقط مکرر با تعرفه‌های دولتی از حمایت 85 درصدی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان البرز برخوردار است تا مردم بتوانند با کمترین هزینه از بیشترین و بهترین امکانات درمان ناباروری بهره مند شوند. مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینای جهاد دانشگاهی با دارا بودن هفت کلینیک تخصصی در تهران و با هدف انتقال دانش تخصصی این مرکز به شهر کرج در گام نخست، کلینیک درمان ناباروری و آزمایشگاه آندرولوژی را افتتاح کرده است و در گام‌های بعدی کلینیک‌های سلامت مادر، جنین و نوزاد، سلامت جنسی، اندومتریوز و... راه اندازی خواهند شد.

   شایان توجه است که مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری سقط مکرر ابن‌سینا جهاد دانشگاهی از نظر دانش، وسعت، امکانات و تجهیزات به روز از جمله مراکز شناخته شده و مطرح درمان ناباروری به شمار می‌رود که سالانه بیماران بسیاری را از خارج از کشور جذب می‌کند و در حوزۀ توریسم درمانی نیز بسیار قوی و کارآمد به فعالیت خود ادامه می‌دهد. شعبۀ جدید مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا در کرج، میدان شهدا، خیابان کمالی و در بیمارستان کمالی واقع شده است و بیماران می‌توانند برای دریافت نوبت به صورت حضوری مراجعه کنند و یا با شمارۀ تلفن 32237000-026 داخلی 141 و 142 تماس بگیرند.