• مشاوره روانپزشکی و روانشناسی

  همۀ زوج‌ها و افراد اهداکننده یا دریافت‌کنندة رویان (جنین) و گامت باید از نظر بهداشت روانی در وضعیت سالم و با ثبات باشند. بررسی این موارد برای کمک به افراد در رویارویی صحیح و مناسب با استرس و اضطراب‌هایی که با آن مواجه‌اند، با بهره‌گیری از خدمات روان‌درمانی و دارودرمانی در جلسه‌های مشاوره انجام می‌شود.


  در این مشاوره‌ها با هدف بررسی و حل و فصل معضلات خانواده در مواجهه با استرس ناباروری و نیز رویارویی با بارداری، فرزند جدید، اهدا و نیز مسائل روانشناختی دیگر مرتبط با ART  (روش‌های پیشرفته کمک‌باروری)، خدمات روان‌درمانی حمایتی، روان‌درمانی شناختی- رفتاری، آرام‌سازی و تمدد اعصاب، روان درمانی پویا، روان درمانی بخش‌گرا، زوج درمانی، تست‌های روانشناختی هوش، شخصیت و آزمون‌های غربالگری، ارائه می‌شود.

  مشاورۀ سلامت جنسی:

  مشکلات جنسی و آمیزشی از مشکلات موجود زوج‌ها، به‌ویژه زوج‌های جوان است که بر ارتباط بین زن و شوهر اثرگذار است و موجب بروز مشکلات ارتباطی و زناشویی می‌شود. بسیاری از زوج‌ها گمان می‌کنند پرداختن به درمان این گونه مشکلات غیر ضروری است و یا در صورت احساس ضرورت، نمی‌دانند به کجا و یا چه پزشک متخصصی مراجعه کنند.


  از آنجا که دربارۀ تشخیص علل و رفع این معضل در مرکز فوق تخصصی ابن سینا، برنامه‌ریزی تخصصی انجام شده است، خدمات مشاورۀ فوق تخصصی درمان مشکلات جنسی و آمیزشی، با فراهم بودن تجهیزات و تست‌های تشخیصی لازم، به مراجعان ارائه می‌شود.

   

Categories